Ügyfélszolgálat   /   karrier, álláslehetőség

Informatikus kollégákat keresünk hálózatépítési, informatikai feladatok ellátására.

Csatlakozz egy fiatalos csapatba, ahol szakmailag is fejlődhetsz változatos munkáinknak köszönhetően!

Feladatok
  • mikrohullámú rendszerek, antennák telepítése
  • gyengeáramú és informatikai hálózatok építése, karbantartása
  • rendszergazdai feladatok ellátása
  • szervízmunkák elvégzése

Elvárások
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • önálló munkavégzés
  • biztos informatikai alapismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök
  • hálózati ismeretek (IPv4, IPv6, routing, OSPF, stb)
  • mikrotik rendszer ismerete
  • szerver üzemeltetési ismeretek
  • linux/unix redszer ismerete

Amit kínálunk
  • fiatalos, dinamikus csapatban történő munkavégzés
  • érdekes és változatos szakmai kihívást jelentő feladatok
  • stabil munkahely
  • céges telefon, céges autó
  • versenyképes jövedelem
  • egyéb juttatások

Állás típusa: teljes munkaidős, állandó

Munkába állás: megegyezés kérdése

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed és szeretnél egy szuper csapat tagja lenni, küldd el fényképes önéletrajzod a bérigény megjelölésével az bolt[kukac]contactnet[pont]hu e-mail címre!